Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

u zune

U zunë me njëri-tjetrin dhe nuk iu bindën policisë, arrestohen tre persona në Korçë

3 persona kanë rënë në pranga në Korçë pasi nuk iu bindën urdhrit të policisë. Autoritetet kanë arrestuar shtetasit me iniciale...

Lajmet e fundit