Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

U zgjodh fitues adhuruesi i Millosheviçit

U zgjodh fitues adhuruesi i Millosheviçit, Shqipëria bojkoton ceremoninë e ndarjes së çmimit ‘Nobel’

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka njoftuar se Shqipëria do të bojkotojë ndarjen e çmimit Nobel. ...

Lajmet e fundit