Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

u vra

E dhunuan, e lidhën dhe e hodhën në rezervuar, detaje të reja nga vrasja e 25-vjeçarit në Korçë, çfarë dyshon policia (FOTO-DETAJE)

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme, ku u gjet i pajetë një 25-vjeçar...

U vra me thikë dhe u hodh në kanal, zbulohet e shkuara kriminale e të riut nga Fieri (FOTO-DETAJE)

Një ngjarje e rëndë tronditi këtë mëngjs, Fierin, ku një 23-vjeçar u gjet i pajetë në një kanal. Viktima u identifikua...

E trishtë! Familja shkon në vendin ku u vra 7-vjeçari shqiptar në Zvicër

Dy prindërit dhe vëllai i vogël kanë vizituar sot vendin ku 7 vjeçari nga komuna e Lipjanit u ther dje me thikë nga një...

Shqiptari u ekzekutua në kazino nga polici, rrëfehen familjarët

Një ngjarje e rëndë ka tronditur dje Suharekën në Kosovë. Jetmir Alijaj ka mbetur i vrarë në vend, pas të...

‘Ju lutem më ndihmoni të gjej fëmijën tim’, si tentoi shqiptari të mashtronte policinë greke pasi vrau të bijën

“Ju lutem, më ndihmoni të gjej fëmijën tim!”  kështu shprehej në mënyrë të përsëritur disa herë në Policinë greke, babai i Anxhelina Petros gjatë...

Policia greke i vrau djalin, rrënqeth nëna e 39-vjeçarit: Mos e qani

Familja e 39-vjeçarit Altin Mulla, i cili u vra nga policia greke pas shkëmbimit të zjarrit në kufirin grek-shqiptar ka hapur dyert e mortit....

Detaje tronditëse për vrasjen e gazetarit saudit në Turqi: I prenë gishtat dhe kokën

Detaje tronditëse dalin për vrasjen e gazetarit saudit. Mediat e huaja raportojnë se gazetari është torturuar dhe copëtuar teksa ishte akoma gjallë. ...

Zbulohet EMRI, kush është 23 vjeçari shqiptar që u ekzekutua në mes të Barit (VIDEO)

Një 23 vjeçar shqiptar u ekzekutua mbrëmjen e djeshme në Bari. Mediat italiane raportojnë se viktima është Viktorian Picaku. 23...

Lajmet e fundit