Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U vra nga vajza e tij

U vra nga vajza e tij, i jepet lamtumira profesor Masar Rizvanollit (Kush ishte HISTORIANI që u foli të gjithëve për pellazgët dhe ilirët)

Me mirënjohje është përcjellë sot për në banesën e fundit prof.dr. Masar Rizvanolli, një prej intelektualëve të mëdhenj jo vetëm në Kosovë, por në...

Lajmet e fundit