Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

U vodh në Greqi

U vodh në Greqi, trafikoi klandestinë në Itali dhe u kap sot në Vlorë (DETAJE nga lëvizja e gomones me 2 motorë)

Ditën e sotme është ndaluar në Karaburun një gomone 9 metra e gjatë dhe me dy motorrë. Gomonia ishte vjedhur në...

Lajmet e fundit