Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

u veteaksidentua

Gjykata dëbon nga Zvicra sipërmarrësin shqiptar: U vetëaksidentua dhe rrezikoi jetën e vajzës që e shoqëronte

Gjykata Penale e Bazelit në Zvicër ka marrë vendimin për të dëbuar nga shteti sipërmarrësin nga Kosova. 29-vjeçari akuzohet se në 2018 shkaktoi vetë...

Lajmet e fundit