Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U vdiq vajza dy vite më parë

U vdiq vajza dy vite më parë, shkolla i dërgon letër që të rregjistrohet

Drejtori i Shërbimit të Këshillimit për fëmijët është shprehur “ Kjo letër nuk duhet të ishte dërguar dhe ne kërkojmë ndjesë pa rezerva...

Lajmet e fundit