Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

u var ne burg

Mjekët i hoqën aparaturat të riut shkodran që u var në burg të Francës, figurat e ekranit shqiptar s’përmbahen

p.s...Ngushellimet me te sinqerta familjes, dhe Zoti paste meshire per shpirtin e tij 

Lajmet e fundit