Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

U sulmua nga persona të maskuar, Drishti: Nuk është as Balili e as Shullazi, do t’i tredh vetë

U sulmua nga persona të maskuar, Drishti: Nuk është as Balili e as Shullazi, do t’i tredh vetë

Gazetari dhe drejtuesi i televizionit ‘Zjarr Tv’, Ismet Drishti ka reaguar për herë të parë pasi u sulmua pak ditë më parë nga 15...

Lajmet e fundit