Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

u shtrij doren

Topalli, Bregu dhe Patozi nuk morën pjesë në Kuvend, Basha flet për sulmet: Dua sot t’u shtrij dorën…

“Dua sot sërish nga ky Kuvend i madh t’u shtrij dorën gjithsecilit që dëshiron të kontribuojë dhe të bashkohet me ne”, kështu u shpreh...

Lajmet e fundit