Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

U shoqëruan nga policia kryetarët e FRPD dhe LRI, reagon rrufeshëm LSI: Polici e qelbur, përplasja FINALE është afër

Kryetarët e FRPD dhe LRI u shoqëruan në polici, reagon rrufeshëm LSI: FINALJA është afër, të qelbur…

Dita e perplasjes finale me keta mbeshtetes te droges e krimit eshte shume afer.... Patriotizmëin mos ta tregojnë duke i hedhur plehrat ...

Lajmet e fundit