Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

u shkarkua nga Rama

U shkarkua nga Rama, Gjiknuri inspekton punimet në autostradën Tiranë-Durrës

Ministri ende në detyrë i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri ka inspektuar nga afër punimet që po kryhen në segmentin Tiranë-Qafë Kashar ku po...

Lajmet e fundit