Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U shkarkua nga Rama, Damian Gjiknuri publikon VIDEON e lamtumirës (FLET PËR KRYEMINISTRIN DHE U KËRKON NDJESË VLONJATËVE)

U shkarkua nga Rama, Damian Gjiknuri publikon VIDEON e lamtumirës (FLET PËR KRYEMINISTRIN DHE U KËRKON NDJESË VLONJATËVE)

Në përfundim, ai uroi për detyrën ministren e re Belinda Balluku, ndërkohë që nuk harroi qytetarët vlonjatë, të cilët i falenderoi për mështetjen...

Lajmet e fundit