Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

u shiti klientëve

Reklamoi dhe u shiti klientëve “veshje anti-Covid”, gjobitet me 5 milionë dollarë firma e njohur e rrobave: Na mashtroi furnizuesi…

Një firmë australiane e veshjeve është gjobitur me 2.6 milion £ (4.86 milion dollarë Australian) pasi pretendoi se veshjet e saj parandalonin përhapjen e...

Lajmet e fundit