Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

U shit te turqit për 12 miliardë lekë

U shit te turqit për 1.2 miliardë lekë, pedagogu i njohur largohet nga Universiteti i New York

Pas 8 vitesh vendosa të mbyll angazhimin tim në Universitetin e Nju Jorkut. Falenderoj kolegët dhe administratën për bashkëpunimin dhe miqësinë. Si dhe...

Lajmet e fundit