Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

u sherua

Biznesmeni shqiptar që kaloi Covid rrëfehet: Si ma kuruan virusin në spitalin e Vjenës; lejonin celularët por nuk të bënin skaner (PROTOKOLLI)

Biznesmeni Avni Ponari, themelues dhe drejtor i përgjithshëm i SIGAL UNIQA Group Austria, i cili pak kohë më parë u infektua me COVID 19,...

U shërua nga Covid-19, mjeku nga Gjakova rrëfen si e fitoi betejën dhe përcjell mesazhe të rëndësishme

Jetish Jetishi mjeku nga Gjakova, i cili doli i shëruar prej Covid-19 nga klinika Infektive dy ditë më parë, ka dhënë disa mesazhe të...

Lajmet e fundit