Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U shërua nga kanceri, vogëlushja del nga spitali si një ‘ushtare’ triumfatore (VIDEO)

Fiton luftën me kancerin, vogëlushja del nga spitali si një ‘ushtare’ triumfatore (VIDEO)

Ka shumë mënyra për të festuar një ‘fitore’ dhe pikërisht këtë na përcjell një vajzë 8-vjeçare nga Britania e Madhe. Vogëlushja...

Lajmet e fundit