Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

u shemb

Po merrnin skrap dhe u shemb godina, vdes në spital i riu tjetër

Ndërron jetë i plagosuri tjetër  që e zuri poshtë godina në Laç. Dashamir Hajha, 22 vjeç ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në...

Lajmet e fundit