Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

U qëllua me plumb në bark, vdes në spital i riu, punonjës i HECit (EMRI)

U qëllua me plumb në bark, vdes në spital i riu, punonjës i HEC-it (EMRI)

Shkaqet e ngjarjes që çuan në plagosjen dhe më pas humbjen e jetës së 30 vjeçarit nuk dihen ende.  

Lajmet e fundit