Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

u qellua me arme

U qëllua me armë lokali ku piu kafe Thaçi, flet pronari serb

Shtëpia dhe lokali i Goran Drazheviçit në fshatin Banjë të Zubin Potokut u sulmua me armë zjarri një ditë pasi e vizitoi presidenti i...

Tentoi të grabiste dhe u qëllua me armë nga pronari i shtëpisë, zbulohet identiteti i të riut shqiptar në Itali (EMRI)

Është zbuluar identiteti i të riut shqiptar, i cili u plagos me armë zjarri mbrëmjen e së martës në Itali. I plagosuri është Stef...

Lajmet e fundit