Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U prekën nga tërmeti, Komuniteti Mysliman shpërndan ndihma për banorët e Floqit

U prekën nga tërmeti, Komuniteti Mysliman shpërndan ndihma për banorët e Floqit

Kryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë Bujar Spahiu, Taulant Bica dhe myftiun e Korçës Ledian Cikalleshi vizituan banorët e fshatit Floq në Korçë të...

Lajmet e fundit