Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

U pezulluan nga detyra, çifti i famshëm i Prokurorëve APELOJNË vendimin

U pezulluan nga detyra, çifti i famshëm i Prokurorëve APELOJNË vendimin

Pas pezullimit nga detyra të dy bashkëshortëve prokurorë, Rovena Gashi dhe Dritan Gina, lëvizja e rradhës ka ardhur nga këta të fundit të cilët...

Lajmet e fundit