Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

U pezullua nga Besa Shahini, flet rektori Mynyr Koni: Akuzat janë të pavërteta, i kam shkruajtur në WhatsApp dhe s' më është përgjigjur Raporti u hartua nga Lindita Nikolla (E PLOTË)

U pezullua nga Besa Shahini, flet rektori Mynyr Koni: Akuzat janë të pavërteta, i kam shkruajtur në WhatsApp dhe s’ më është përgjigjur. Raporti...

Rektori i Universitetit të Tiranës Mynyr Koni ka reaguar pas pezullimit të tij nga detyra, nga ministrja e Arsimit Besa Shahini. ...

Lajmet e fundit