Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

u perplasen

U përplasën nga G-Classi, Arjan Konomi drejtor në Ministrinë e Arsimit, bashkëshortja e tij mjeke, ja fjalët e para të nënës sapo doli nga...

Të tjera detaje kanë dalë nga aksidenti i rëndë i ndodhur ditën e djeshme në Rrugën e Kavajës, ku Ajas Sulejmani përlasi çiftin dhe...

Lajmet e fundit