Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

u perplas

Eskorta u përplas me trajlerin, DETAJE nga aksidenti i Ramës, ja për ku ishte nisur kryeministri

Dalin detaje nga aksidenti ku u përfshi eskorta e kryeministrit Edi Rama, ditën e sotme. Ngjarja ndodhi në fshatin Gosë...

U përplas nga kamioni, ja ku do varroset 12 vjeçari shqiptar

Ditën e sotme do të jepet lamtumira për 12 vjeçarin Elios Xhemollari, djalin e vogël të Besnik dhe Florida Xhemollari, që humbi jetën tre...

Lajmet e fundit