Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

u përleshën me policët

Hynë me dhunë në drejtori dhe u përleshën me policët, 6 ish-deputetët e PD në konferencë: Ata ishin të dehur, nëndrejtori na drejtoi koburen...

6 ish-deputetët e PD-së që hynë me dhunë në Drejtorinë e Policisë së Tiranës kanë dalë në një konferencë për shtyp për të sqaruar...

Lajmet e fundit