Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

u perjashtua

U përjashtua nga senca, flet Edmond Spaho: Ja çfarë do bëjmë në vazhdim

Deputeti i PD Edmond Spaho u bë shkaku i tensioneve të sotme në Kuvend, pasi i'u ndërpre fjala në foltore dhe më pas kreu...

Lajmet e fundit