Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
2.6kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
36 °
Mër
29 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U përjashtua nga PD se nuk iu bind Bashës, reagon Myslym Murrizi: Nuk jam dele, si shkarkimet e Kadri Hazbiut se u prisha punë

U përjashtua nga PD se nuk iu bind Bashës, reagon Myslym Murrizi: Nuk jam dele, si shkarkimet e Kadri Hazbiut se u prisha punë

Deputeti Myslym Murrizi ka reaguar për herët të parë për përjashtimin e tij nga Parita Demokratike dhe nga çdo funksion brenda saj. ...

Lajmet e fundit