Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U përfol për tradhëti ndaj bashkëshotit

U përfol për tradhëti ndaj bashkëshortit, a është ky ish-deputeti që i ka rrëmbyer zemrën Rudinës?

Prej disa kohësh moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është në qendër të mediave rozë. Vetëm pas disa muajsh që u përfol...

Lajmet e fundit