Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

u perdhunua

E rëndë! 12-vjeçarja vret veten pasi u përdhunua, e ëma e tronditur: Nuk do ndalem deri sa të vë drejtësi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Merseyside, të Anglisë, ku një vajzë në moshën 12 vjeçare, ka vrarë veten pasi është përdhunuar. Sipas mediave...

U përdhunua nga 8 djem, 13-vjeçarja nga Kavaja mbi 3 orë në Gjykatën e Durrësit

Ka dëshmuar në Gjykatën e Durrësit 13-vjeçarja nga Kavaja e abuzuar seksualisht nga 8 djemtë minorenë. Mësohet se dëshmia e të...

Kosovë/ E mitura u abuzua dhe u detyrua të abortojë, Gjykata jep VENDIMIN për profesorin, policin dhe gjinekologun (EMRAT)

Gjykata e Prishtinës ka vendosur 30 ditë burg për dy abuzuesit e të miturës në Drenas të Kosovës, profesorin Shkëlzen Xhekaj dhe policin Vesel...

Lajmet e fundit