Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

U ngazëllye kur e pa, punonjësja e aeroportit harron të vërë frenat e dorës dhe përplaset me avionin e Kancelares Merkel

U ngazëllye kur e pa, punonjësja e aeroportit harron të vërë frenat e dorës dhe përplaset me avionin e Kancelares Merkel

Një punonjëse e 'German Airport' ka përplasur avionin e kancelares gjermane Angela Merkel, teksa ai ndodhej në pistë. Punonjësja e cila...

Lajmet e fundit