Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

u ndalohet

Dhjetë vite nga vdekja e Kim Jong II, koreanëve të Veriut u ndalohet të qeshin, të pinë dhe të blejnë ushqime për 11...

Në dhjetvjetorin e vdekjes të ish-liderit Kim Jong II koreanëve të Veriut u është ndaluar që të qeshin ose të pinë për 11 ditë. Autoritetet...

Lajmet e fundit