Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

U nda papritur nga jeta, Fatos Bxhaku përcillet nesër në banesën e fundit

U nda papritur nga jeta, Fatos Baxhaku përcillet nesër në banesën e fundit

Homazhet për Fatos Baxhakun do të mbahen nesër në orën 09:00 te 'Vila Vorpsi' te Medreseja, ndërsa në orën 17:00 pasdite, gazetari dhe...

Lajmet e fundit