Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

u nda nga i dashuri

Lidhja përfundoi pak para martesës, BIG MAMA tregon arsyen pse u nda nga i dashuri (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Big Mama përpara pak kohësh pranoi se ishte në një lidhje serioze madje u përfol shumë dhe për një dasëm...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Telegraf

Standard

Fjala