Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

U merrnin qytetarëve 2 mijë EURO

U merrnin qytetarëve 2 mijë EURO për zgjidhjen e çështjeve gjyqësore, BURG për POLICIN dhe avokatin

Efektivi i policisë Haki Dyli, me detyrë trupë shërbimi në Gjykatën e Durrësit, së bashku me avokatin Denis Qana u arrestuan dy ditë më...

Lajmet e fundit