Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

u mbyt ne lume

Përcillet për në banesën e fundit 14-vjeçarja nga Berati; u mbyt teksa lahej në lumë me shokët

Sot është përcjellë mes lotësh dhe dhimbjesh për në banesën e fundit 14-vjeçarja Galini Karamani, 14-vjeçarja ëngjëllore që u mbyt tragjikisht dje pasdite teksa...

Lajmet e fundit