Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U mbyt duke shpëtuar të fejuarën

U mbyt duke shpëtuar të fejuarën, DETAJE nga ngjarja tronditëse në Velipojë

Sipas News 24, së bashku me dy të rinjtë ka qenë dhe motra e viktimës e cila gjithashtu ka arritur të shpëtojë.  

Lajmet e fundit