Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

u maskua sim polic

U maskuan si polic dhe doktor, killerat kryejnë vrasjen mafioze brenda në spital, por kapen në video

Kamerat e një spitali kanë zbuluar momentin kur dy vrasës të maskuar si një polic dhe një doktor u futën në një spital në...

Lajmet e fundit