Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

U masakrua me thikë në burgun e Koridhalos, Policia pranë zbulimit të porositësit të vrasjes së Arbër Bakos (EMRI I POROSITËSIT)

U masakrua me thikë në burgun e Koridhalos, Policia pranë zbulimit të porositësit të vrasjes së Arbër Bakos (EMRI I POROSITËSIT)

Grupi i Klodian Lekocajt në të cilin bënte pjesë dhe Arbër Bako dyshohet se ka ekzekutuar avokatin e njohur grek Mixalis Zafiropoulos.  

Lajmet e fundit