Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

U largua nga partia e Bamir Topit, Gazmend Oketa tregon pse u rikthye në PD

U largua nga partia e Bamir Topit, Gazmend Oketa tregon pse u rikthye në PD

Një nga emrat surprizë në garën për Këshillin Kombëtar të Partisë Demokratike ishte dhe Gazamend Oketa, pasi disa vite më parë u shkëput nga...

Lajmet e fundit