Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

U largua nga klubi i tij, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare mes Spanjës dhe Anglisë

U largua nga klubi i tij, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare mes Spanjës dhe Anglisë

Ishte fundi i këtij sezoni që shënoi dhe “divorcin” mes mbrojtësit të Kombëtares shqiptare, Ivan Balliu dhe Metz-it në kampionatin francez të futbollit tashmë...

Lajmet e fundit