Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

u kthye në rrugën e Zotit

‘U njohën në Akademi dhe kanë 2 fëmijë’, flasin familjarët e gruas së 26-vjeçarit: Santiago u kthye në rrugën e Zotit, u bë mysliman...

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmë Tiranë, ku u ekzekutua, ish-polici Santiago Malko. Teksa, policia vijion hetimet për kapjen e autorëve,...

Lajmet e fundit