Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

U konfliktuan për çështje pronash, merr fund gjakmarrje mes dy familjeve

U konfliktuan për çështje pronash, merr fund GJAKMARRJA mes dy familjeve

Programi “Dua të të bëj të lumtur” këtë të shtunë nisi me një histori e cila për shekuj të tërë ka qenë dhe vazhdon...

Lajmet e fundit