Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

u kapen me kanabis

U kapën me kanabis 500 mijë paund, dënohen dy shqiptarët në Britani (EMRAT)

Dy shqiptarë janë arrestuar në Britani, pasi janë kapur me 500 mijë rrënjë kanabis. Ervis Roci dhe Edi Kotorri u kapën nga policia, ndërsa po ...

Lajmet e fundit