Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

U kapën me kanabis në furgon, arrestohen katër persona në Pogradec

U kapën me kanabis në furgon, arrestohen katër persona në Pogradec

Katër persona janë arrestuar nga Policia e Pogradecit, pasi akuzohen për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Gjatë kontrollit të furgonit...

Lajmet e fundit