Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

U kapën me drogë

U kapën me drogë në makinë, arrestohet vajza dhe djali shqiptar në Itali

Policia italiane ka arrestuar ditën e sotme dy shqiptarë, pasi u kapën me drogë. Mediat e shtetit fqinj raportojnë se 33-vjeçari...

Lajmet e fundit