Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

u kapen me 500 mije paund

U kapën me 500 mijë paund kokainë në Britani, gjykata dënon tre shqiptarët (Emrat+Foto)

Tre të rinj shqiptarë janë dënuar dhe burgosur, pasi më herët ishin kapur me kokainë me vlerë të lartë, e cila nëse shitej në...

Lajmet e fundit