Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U kapën duke shpërndarë kokainë, arrestohen dy shqiptarë, dënohen me dëbim dhe 3000 euro gjobë

U kapën duke shpërndarë kokainë, arrestohen dy shqiptarë, dënohen me dëbim dhe 3000 euro gjobë

Dy shqiptarë, të moshës 26 dhe 27 vjeç, janë kapur dje nga policia e Peruxhias ndërkohë që shpërndanin kokainë për klientët e tyre. ...

Lajmet e fundit