Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

u kap

Shtirej sikur do blinte, si u kap i riu nga Tirana duke vjedhur në market

Arrestohet një 31 vjeçar në Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se 31 vjeçari është kapur duke vjedhur një market në Tiranë. ...

Mbante fenelinë policie dhe lëvizte me armë nëpër kryeqytet, arrestohet i riu në Tiranë (EMRI-VIDEO)

Një 32-vjeçar ëhstë arrestuar në flagrancë nga policia pasi akuzohet se lëvizte me armë zjarri pa leje në kryeqytet si dhe mbante me vete...

Lajmet e fundit