Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

U kap me drogë, arrestohet polaku në Qafë Thanë

U kap me drogë, arrestohet polaku në Qafë Thanë

Gjatë kontrollit policia ka gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale, 3.82 gram lëndë narkotike e llojit Cannabis Sativa. Njoftimi i Drejtorisë...

Lajmet e fundit